GG

GG dla Windows Phone

Rozmawiaj przez Gadu-Gadu na telefonie z Windows Phone

GG na Windows Phone to darmowa aplikacja, dzięki której będziecie mogli czatować ze swoimi znajomymi zawsze i wszędzie. Jeżeli pamiętacie jeszcze serwis Gadu-Gadu i wciąż z niego korzystacie, to GG na Windows Phone jest aplikacją dla Was.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ładny wygląd
  • Posiada najważniejsze funkcje wersji komputerowej
  • Dodane gry

Wady

  • Nie oferuje VoIP
  • Tylko czat tekstowy

Bardzo dobry
8

GG na Windows Phone to darmowa aplikacja, dzięki której będziecie mogli czatować ze swoimi znajomymi zawsze i wszędzie. Jeżeli pamiętacie jeszcze serwis Gadu-Gadu i wciąż z niego korzystacie, to GG na Windows Phone jest aplikacją dla Was.

Co Ci da uśmiechnięte słoneczko?

GG na Windows Phone oferuje przede wszystkim rozmowy tekstowe. Dzięki aplikacji możemy komunikować się z osobami znajdującymi się na naszej liście kontaktów lub wyszukiwać nowych znajomych za pośrednictwem publicznego katalogu.

Funkcje czatu w GG są dość typowe dla tego typu aplikacji. Możemy pisać wiadomości, wysyłać zdjęcia czy wklejać emotikony. Dodatkowo, GG oferuje nam możliwość pogrania z naszymi znajomymi w 5 mini-gier: spadalec, warcaby, statki, kółko i krzyżyk.

Oczywiście, czym byłoby GG bez statusu? W aplikacji możemy dowolnie stworzyć opis naszego konta, jak również wybrać jedną z kilku opcji statusu, takich jak "dostępny" czy "zaraz wracam".

Dodatkowo, GG daje nam dostęp do wirtualnego dysku, gdzie możemy trzymać różnego typu pliki i udostępniać je innym użytkownikom. Do dyspozycji mamy 5GB wolnej przestrzeni. Aplikacja ma także rozbudowane archiwum wiadomości oraz centrum powiadomień.

Jednak GG na Windows Phone brakuje wielu użytecznych funkcji, które posiadają komunikatory konkurencji. Zapomnijcie więc o wideo rozmowach. To samo dotyczy rozmów głosowych. Przez GG nie podzielicie się również swoją lokalizacją. Same zaś emotikony, choć przedstawiają "buźki", tak dobrze znane z komputerowej wersji komunikatora, dzisiaj wydają się przestarzałe i nieatrakcyjne. Twórcy GG nie pokusili się również o wprowadzenie naklejek do swojej aplikacji, a te obecnie są hitem wszelkiego typu komunikatorów.

GG na Windows Phone nie wymaga od nas wykupienia miesięcznej subskrypcji. Jest zupełnie za darmo. Dodatkowo, GG na Windows Phone synchronizuje rozmowy między wersjami GG na PC, GG na Mac, iPhone i Android. Aplikacja ma również zbliżony wygląd w każdej z tych wersji.

Łatwo i całkiem szybko

Nawigowanie po GG na Windows Phone nikomu nie powinno sprawić większych trudności. Wszystkie najważniejsze funkcje wyszczególnione są na specjalnych kartach. Co więcej, GG daje łatwy podgląd na listę ostatnich rozmów, co ułatwia powrót do nich. Sama aplikacja działa całkiem szybko i stabilnie, ale zdarza jej się spowalniać, szczególnie w przypadku ładowania gier czy obrazków.

Graficznie GG to dopracowana aplikacja, nawiązująca stylistką do dobrze znanego wyglądu tego komunikatora z wersji na PC skrzyżowanego ze specyficznym wyglądem Windows Phone.

Można dać jej szansę

GG na Windows Phone to całkiem niezły komunikator. Wprawdzie pod względem funkcji nieco odbiega od dzisiejszych standardów, za to oferuje inne opcje. Dostęp do dysku czy gry to fajne dodatki, pytanie tylko, czy nie lepiej by było zaoferować chociażby rozmowy głosowe? Jeżeli na co dzień korzystacie z GG na PC, to warto posiadać mobilną wersję tego komunikatora na swoim telefonie.

Najczęściej pobierane Komunikacja społeczna na windows-phone-7

GG

Download

GG (Gadu Gadu) na Windows Phone

Opinie użytkowników o GG

Sponsorowany×